jello wrestlingThere’s always room for Jello…wrestling. For $119. you can get this package which makes 100 Gallons of Jello for Jello wrestling. C’mon ladies, lets make some money! What do you mean it’s too cold outside? I have 100 gallons of Jello just waiting. Plus, I added marshmallows. I have my red cowboy hat on and everything!

Oh well, I guess it’s going to be Jello for dessert every night for the next decade. Help me get this stuff in the fridge. No, you don’t get to take any home! Hey, stop pushing me! Ah, my plan is coming together perfectly.